Sklepy internetowe mają dostęp do bardzo szerokich perspektyw – prowadzenie sprzedaży w sieci zapewnia dostęp do mnóstwa potencjalnych klientów i otwiera prostą drogę do dynamicznego rozwoju.

Niestety, z uwagi na dużą przystępność takiej metody sprzedaży, każdy początkujący przedsiębiorca musi liczyć się z bardzo silną konkurencją, przy której uzyskanie siły przebicia na rynku może okazać się poważnym wyzwaniem. Problem ten jest szczególnie odczuwalny na popularnych serwisach sprzedażowych czy aukcyjnych, które zapewniają platformę dla niezliczonych sprzedawców.

Z tego właśnie powodu istnieją różnego rodzaju promocje i ułatwienia dla nowych przedsiębiorców, aby nieco ośmielić ich do prowadzenia swojego biznesu. Sprzedaż na Allegro stała się o wiele prostsza od wprowadzenia specjalnego Pakietu Powitalnego, zainicjowanego przez ten serwis właśnie w celu zachęcenia do tworzenia nowych sklepów – więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.erpbox.pl/pakiet-powitalny-allegro-osmiela-do-zakladania-biznesu/. Korzyści, jakie można czerpać z tego pakietu, są niezaprzeczalne i z pewnością mają duży wpływ na koszty prowadzenia działalności na Allegro – warto więc nieco bliżej przyjrzeć się tej kwestii i dowiedzieć się, jak najlepiej użyć zapewnionych przez tę platformę zniżek.

Jak Pakiet Powitalny wpływa na sprzedaż na Allegro?

Na wstępie warto wyjaśnić sobie, jakie są faktyczne korzyści zapewniane dla nowych przedsiębiorców w ramach Pakietu Powitalnego Allegro. Jego główną zaletą jest wyeliminowanie problemu opłat i prowizji, z jakimi większość sprzedawców musi się liczyć podczas tworzenia nowych ofert. Rozpoczęcie swojej przygody z Allegro jest dzięki temu znacznie łatwiejsze i pozwala na osiągnięcie pewnej przewagi nad konkurencją, a przynajmniej dobry start dla nowego sklepu.

Korzystając z Pakietu Powitalnego Allegro przez pierwsze kilka miesięcy, jest się zwolnionym z prowizji, za wyjątkiem sprzedaży poprzez ofertę wyróżnioną, którą jednak i tak obejmuje zniżka, wynosząca połowę standardowej prowizji. Należy wspomnieć także o Abonamencie Profesjonalnym, do którego nowy sprzedawca także zyskuje dostęp. Bezpłatnie wystawianie ofert w kategoriach objętych opłatami, a także pakiet stu 10-dniowych cykli promowania wyróżnionych ofert jest bez wątpienia bardzo przydatne. Warto podkreślić, że sprzedawcy, którzy w ciągu pierwszych siedmiu dni swojej działalności sprzedadzą którykolwiek ze swoich produktów (i uzyskają status firmy), otrzymają dostęp do dodatkowych 100 wyróżnień ofert!

ErpBox, czyli jak podtrzymać dynamiczny rozwój firmy na Allegro?

Wykorzystanie pełni potencjału Pakietu Powitalnego jest bardzo ważne, jednak roztropny sprzedawca wie, że w takiej sytuacji należy iść za ciosem. Wysoką sprzedaż na Allegro można utrzymać tylko wtedy, gdy jest się w stanie szybko i sprawnie obsłużyć swój sklep, nawet w sytuacji, gdy nakład sprzedaży wzrasta w bardzo gwałtownym tempie. Kluczem do sukcesu jest skorzystanie z profesjonalnego oprogramowania, jak właśnie ErpBox, czyli profesjonalny system do zarządzania sprzedażą internetową. Za pośrednictwem ErpBox można łatwo zautomatyzować sprzedaż i wystawianie ofert, a także ułatwić sobie obsługiwanie sklepu Allegro, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze!