Przedłużanie włosów to zawsze świetny sposób na urozmaicenie swojego wyglądu na ślub, ważną uroczystość, w zasadzie na każdą wyjątkową okazję.

Ułóż wymarzone, obszerne loki na dzień ślubu lub po prostu uzyskaj dłuższe włosy, o jakich zawsze marzyłaś, ale nie udaje ci się ich zapuścić, lub twoje własne włosy są cienkie i płaskie.

Dlaczego warto zdecydować się na przedłużenie włosów

Jeśli znudziły ci się krótkie włosy, możesz je przedłużyć

Profesjonalni styliści fryzur preferują przedłużanie włosów wysokiej jakości produktami, ponieważ mają one tendencję do bardziej naturalnego wtapiania się we włosy niż przedłużanie syntetyczne i słabej jakości. Dzieje się tak, ponieważ są zrobione z prawdziwych włosów, a wszystkie pasma wyglądają bardziej naturalnie, tworząc całkowicie elegancki i jednolity wygląd. Syntetyczne przedłużanie włosów ma zwykle mniej naturalną i zbyt błyszczącą teksturę, nie można ich również poddawać stylizacji z użyciem gorących urządzeń, jak suszarka, lokówka czy prostownica.

Jedną z najlepszych rzeczy związanych z przedłużaniem włosów jest to, że nie powoduje on absolutnie żadnego uszkodzenia włosów klientki. Jeśli zatem znudziła ci się twoja krótka fryzura, możesz mieć znów długie włosy bez oczekiwania na ich wzrost decydując się na przedłużenie i zagęszczenie włosów. Przedłużanie wykonane z włosów ludzkich można układać w taki sam sposób, jak zwykłe włosy, co oznacza, że można je wysuszyć, skręcić lub wyprostować w maksymalnej temperaturze 180 stopni Celsjusza, a także użyć produktów do utrwalenia ich fryzury. Aby nie uszkodzić włosów przedłużanych, warto stosować kosmetyki do mycia i pielęgnacji polecane przez fryzjera.

Zazwyczaj trzeba co 8 do 12 tygodni poprawić zamocowanie przedłużenia, a jest to powodowane naturalnym wzrostem włosów. Przedłużenie można założyć trzy razy, czyli możemy nosić pasma nawet do miesięcy. Syntetyczne przedłużanie włosów trwa około 1 do 3 miesięcy, warto więc zdecydować się na wysokiej jakości przedłużenie z włosów naturalnych dostępne w salonie pod adresem internetowym https://machnica.pl/hairtalk.