Szukasz odzieży, która jest wyjątkowa? Nie lubisz powtarzalnych ubrań, kiepskiej jakości? Cenisz produkty wyprodukowane z naturalnych materiałów? Zależy Ci na tym, aby odzież, która nosisz była wykonana przez ludzi z pasją? Nasza firma KOKOworld to idealny wybór.

Nasze produkty produkowane są z naturalnych, ekologicznych materiałów. Bazujemy na bawełnie (posiada certyfikat GOT, który spełnia rygorystyczne normy), lyocellu (naturalny materiał z drzewa bukowego), a jeśli potrzebujemy użyć sztucznego materiału, korzystamy tylko z takiego, który został wyprodukowany z recyklingu. Oprócz tego, że stawiamy duży nacisk na dbanie o środowisko, jedną z najważniejszych zasad naszej pracy jest produkcja odzieży z szacunkiem do drugiego człowieka. Stosujemy zasadę fair trade, czyli zasadę sprawiedliwego handlu. Dbamy o to, by nasi współpracownicy czuli się godnie docenieni za trud pracy, który włożyli w produkcję. Większość z naszych współpracowników znamy osobiście od lat.

Odzież Fair Trade – KOKOworld.pl

Każdy produkt został zaprojektowany przez naszą firmę. Współpracujemy głównie z rodzinnymi szwalniami pod Krakowem, a część z naszych zleceń wykonują szwalnie w Afryce Zachodniej. Doceniamy i współpracujemy z rękodzielnikami nie tylko na terenie naszego kraju, ale też z innych zakątków świata, co daje nam możliwość stworzenia wyjątkowych, niepowtarzalnych ubrań dla wymagających klientów. Jeśli chcesz poznać ofertę odzieży fair trade Kokowold.pl zapraszamy na naszą stronę odzież fair trade Kokoworld.pl Kupując u nas produkty wspierasz nie tylko środowisko, ale też przede wszystkim ludzi, którzy produkują ubrania z pasją. W naszej ofercie znajdziesz odzież idealną na co dzień. Każdy produkt wykonany jest z sercem, dbamy o najmniejsze szczegóły. Wybierz coś dla siebie lub dla swoich bliskich – nasze ubrania i biżuteria wykonana z rybich łusek idealnie nadają się na prezent dla Twoich bliskich.