Pozbądź się zakłopotania poplamionych na żółto zębów.

Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby osiągnąć uśmiech swoich marzeń przy odrobinie czasu i wysiłku. Nie tylko sprawi, że staniesz się bardziej atrakcyjna, ale doda Ci pewności siebie.Nadtlenek wodoru to kolejna alternatywa, której możesz użyć do mycia zębów. Nadtlenek utlenia zęby w kontakcie i może usuwać stany. Większość wody utlenionej, którą kupujesz w sklepach, jest już rozcieńczona, ale możesz ją dodatkowo rozcieńczyć, mieszając 2 łyżki wody na każdą łyżkę wody utlenionej. Jeśli nie lubisz smaku nadtlenku, zastąp wodę płynem do płukania ust o słodkim smaku.Około połowa wszystkich pacjentów, którzy spróbują jakiegoś zabiegu wybielającego, zwłaszcza tych w domu, odczuje pewien poziom wrażliwości zębów. Jeśli tak się stanie, spróbuj obniżyć stężenie produktu, którego używasz, i sprawdź, czy to rozwiąże problem.Zawsze postępuj zgodnie ze wskazówkami podczas używania domowych produktów do wybielania zębów. Zamiast tego podrażnia usta, rozpala dziąsła, a nawet może uszkodzić zęby. Nie nadużywaj produktów przeznaczonych do wybielania zębów.Szczoteczka z olejem magnezowym dla bielszych zębów. Olej magnezowy to solanka wytworzona z chlorku magnezu i wody. Nazywa się to olejem, ponieważ powstała mieszanina ma oleisty wygląd i konsystencję. Dodanie kilku kropli do szczoteczki do zębów podczas szczotkowania lub szorowanie kilkoma kroplami zmieszanymi z wodą może sprawić, że Twoje zęby będą znacznie bielsze.Jeśli masz trudności z uzyskaniem uśmiechu, o którym zawsze marzyłeś, być może powinieneś spróbować wybielić zęby laserem. Chociaż może to wydawać się szalone, wykazano, że użycie lasera do wybielania zębów oczyszcza zęby i zapewnia im jasny wygląd.Zanim zaczniesz wybielać zęby, pamiętaj, że produkty, których używasz, będą działać tylko na Twoje naturalne zęby. Te wskazówki dotyczące wybielania zębów sprawią, że będziesz się uśmiechać!

Jeśli miałeś prace dentystyczne, takie jak korony, wypełnienia, implanty lub licówki, wybielanie nie zadziała na nich i pozostaną w takim samym kolorze.

Miej to na uwadze, w przeciwnym razie uzyskasz niezbyt biały uśmiech, ponieważ wszystkie zęby ze sztucznymi elementami mogą wyróżniać się na tle Twoich naturalnych zębów, na które zadziałało wybielanie.Jeśli palisz, najlepszym sposobem na wybielenie zębów jest rzucenie palenia. Bez względu na to, ile czasu, wysiłku lub pieniędzy włożysz w wybielanie zębów, jeśli będziesz dalej palić, wszystko będzie marnotrawstwem. Piękne zęby, które masz po zabiegu, szybko zmienią się w żółte, przebarwione w wyniku nałogu palenia.Przed rozpoczęciem wybielania porozmawiaj ze swoim dentystą. Unikaj wybielania zębów, jeśli masz wykonane prace dentystyczne.Aby pomóc wybielić zęby, żuj gumę często po posiłkach. Twoje zęby są naturalnie białe, a niektóre dziąsła umożliwiają ustom wykonywanie własnej biochemii oraz wybielanie i konserwację szkliwa po posiłku. Aby jak najlepiej wykorzystać wysiłki związane z wybielaniem zębów, pozwól ciału zrobić wszystko, co w jego mocy, zanim zaczniesz używać pasty do zębów.Unikaj noszenia koszul, które są jasnobiałe, jeśli chcesz ukryć mniej niż idealny uśmiech. Biały odcień sprawi, że wszelkie plamy na zębach będą jeszcze bardziej widoczne. Wybierz kolory złamanej bieli lub kremu, które pomogą uniknąć gorszych plam. Uśmiechaj się szeroko rano po ubraniu się, aby zobaczyć, czy twój strój cię boli.Wybielanie zębów może wydawać się sztuczne i bolesne, ale nie zawsze tak jest. Poza tym, dlaczego nie miałbyś mieć super czystych zębów? Co jest w tym nienaturalnego? Jeśli to zrobisz, na pewno odczujesz wzrost pewności siebie. Zastosuj te wskazówki konsekwentnie, aby zapewnić najlepsze wyniki.