Zastanawiasz się gdzie się wybrać w weekend? Czy jest jakieś miejsce, w którym Cię nie było, a które naprawdę warto zwiedzić? Spakuj walizki, wynajmij apartament na parę dni i przyjedź do Gdyni.

Coraz częstszą formą spędzania wolnego czasu są krótkie wypady weekendowe zwane CityBreak’iem. Sytuacja, w której kończymy pracę, wkładamy dzień wcześniej spakowaną walizkę do bagażnika i jedziemy odpocząć do innego miasta.

Jednym z ciekawych punktów na mapie Polski jest Gdynia – miasto z morza i marzeń. Oceniane jako najlepsze miasto do życia w Polsce. Usytuowanie geograficzne Gdyni jest rewelacyjne, modernistyczna architektura, którą zgłoszono ostatnio do UNESCO rozciąga się wzdłuż wybrzeża, więc od strony wschodniej graniczymy z morzem bałtyckim. Mamy Skwer Kościuszki wraz z mariną jachtową, na której stacjonują statki – muzea, bulwar nadmorski wraz z pubami, kawiarniami i lokalnym browarem, dziką plażę wraz z miejscem do surfowania, dalej rezerwat przyrody wraz z charakterystycznymi klifami nadmorskimi oraz przystań rybacką i drewniane molo w dzielnicy Orłowo. Od strony zachodniej z kolei Gdynia graniczy z porośniętymi lasem wzgórzami, które stanowią Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Samo miasto oferuje wiele rozrywek, miejskie akwarium, centrum nauki Experyment, ciekawe muzea oraz tętniącą życiem główną ulicę miasta Świętojańską. W sam raz na weekendowy CityBreak.

Oczywiście, decydując się na przyjazd do Gdyni musimy zadbać o nocleg i tu najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty BillBerry Apartments: https://billberry-apartments.pl/pl/apartamenty-gdynia-wynajem

Ten operator nieruchomości oferuje nam apartamenty na wynajem krótkoterminowy. W całej aglomeracji Trójmiejskiej posiada takich apartamentów kilkadziesiąt. Usytuowane są one w dobrze skomunikowanych częściach miasta oraz bardzo dobrze wyposażone. Wszystkie apartamenty na wynajem są w podwyższonym standardzie i zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta.

Nie zwlekaj zatem i wybierz się do Gdyni.