Wiele kobiet o krągłych kształtach i noszących rozmiar plus size nie wie, jak dobierać ubrania do swojej sylwetki, aby wyglądać i czuć się dobrze.

Przede wszystkim warto zaakceptować i pokochać swoje ciało i krągłości. Akceptacja swojego ciała i tego, jak ono wygląda, jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na twój osobisty styl ubierania się i pewność siebie. Każdy, bez względu na rozmiar i kształt, może mieć złe dni, ale zaakceptowanie swojego ciała, pomimo wszystkich dostrzeganych wad i wszystkich twoich zalet, pozwoli ci podejmować lepsze decyzje dotyczące stylu. Nie ma potrzeby zakrywania obszarów, którymi jesteś skrępowana, ponieważ możesz sprawić, że będziesz wyglądać mniej zgrabnie, a bardziej ciężko, nosząc zbyt luźne ubrania i chowając ciało pod workowatą odzieżą. Każda kobieta powinna zainwestować w odpowiedni rozmiar bielizny, ponieważ jest to najlepszy sposób, aby ubrania dobrze leżały na ciele. Upewnij się, że nosisz odpowiedni rozmiar biustonosza i nie ograniczaj się do zbyt dużych fig. Zainwestuj w pochlebną, dobrze podtrzymującą bieliznę a zobaczysz, jak wrośnie twoja pewność siebie. Noszenie workowatych t-shirtów i bezkształtnych ubrań może zakryć twoje krągłe kształty, ale także sprawia, że wyglądasz, jakbyś miała na sobie worek. Dobierz odpowiednie ubrania do kształtu swojej sylwetki

Noś więc dopasowane ubrania, które schlebiają twojej sylwetce i nie chowaj się pod zbyt dużymi tkaninami, ponieważ optycznie cię powiększą i sprawią, że będziesz wyglądała na ciężką i przysadzistą.

Noś odpowiedni rozmiar torby, ponieważ każda kobieta powinna mieć torebkę proporcjonalną do swojego ciała. Na dzień wybieraj średniej wielkości, strukturalną torbę, na wieczór torebka może być mniejsza i bardziej elegancka, ale uważaj, aby nie była za mała, jeśli nosisz rozmiar plus size. Więcej wskazówek na temat tego, jak się ubierać przeczytasz na stronie https://fenii.pl/blog/news/modne-i-efektowne-stylizacje-plus-size-dla-niskich-kobiet-na-kazda-pore-roku. Poliestrowa koszulka bez rękawów, która przylega do ciebie i klei się do ciała, nie będzie tak dobra, jak mieszanki bawełny i elastanu, która jest elastycznym, dobrze dopasowanym materiałem. Zrozumienie składu tkanin pomoże ci wybrać lepiej dopasowane ubrania podczas zakupów online i stacjonarnych, dlatego czytaj etykiety na ubraniach, które chcesz kupić.