Czy wiesz, ile jest rodzajów butów? Czy wiesz, gdzie znaleźć najlepsze oferty? Czy znasz wszystkie modowe wskazówki dotyczące butów? Nikt nie wie wszystkiego o butach, nawet tych, które mają tonę.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o butach.Kupując buty, odwiedź kilka sklepów obuwniczych, aby znaleźć najlepszą cenę. Wiele sklepów obuwniczych oferuje kup jedną za darmo lub kup jedną za połowę podczas ich wyprzedaży. Znajdując taką wyprzedaż, możesz zmaksymalizować swoje oszczędności, kupując dwie pary butów po obniżonych kosztach.Nie wydawaj więcej, niż pozwala na to Twój budżet. Upewnij się, że trzymasz się swojego budżetu, kiedy kupujesz buty. Możesz mieć ochotę chwycić dużo par, jeśli jest wyprzedaż, ale jeśli to zrobisz, zrujnujesz swój budżet. Pomyśl o swoich potrzebach i trzymaj się budżetu.Musisz mieć pewność, że Twoje buty są zawsze wygodne. Ważne jest, aby dobrze traktować stopy. Kiedy buty nie będą pasować prawidłowo, Twoje stopy będą boleć i mogą zostać uszkodzone. Zawsze przymierzaj kilka rozmiarów, aby zapewnić najlepsze dopasowanie.Nie kupuj pary butów, w których masz problemy z chodzeniem. Zbyt wiele osób to robi, zwłaszcza jeśli chodzi o eleganckie buty i szpilki. Jeśli nie możesz go realistycznie nosić, to jest to strata pieniędzy. Z pewnością będą buty, które świetnie wyglądają i są łatwe do chodzenia, więc szukaj dalej.Rozmiary butów dziecięcych szybko się zmieniają. Użyj urządzenia Brannock i pozwól dziecku wstać, ponieważ stopy opadają bardziej naturalnie podczas stania. Pamiętaj, aby zmierzyć obie stopy, ponieważ to normalne, że jedna stopa jest większa od drugiej. Dla wygody kup buty dopasowane do większej stopy.Unikaj kupowania zbyt dużych butów dziecięcych w nadziei, że Twoje dziecko będzie mogło je nosić dłużej. Zakupy butów 101: co musisz wiedzieć

Zbyt duże buty mają tendencję do ocierania się o stopę i powstawania pęcherzy.

Możesz kupić buty o pół rozmiaru większe dla wygody i przestrzeni do uprawy.Jeśli chcesz utrzymać buty outdoorowe w dobrej kondycji, powinieneś o nie dbać. Powinieneś je chronić przed wodą i polerować. Pomoże im to odpychać wodę i ładnie wyglądać. Istnieje wiele opcji pasty do butów i kremów impregnujących, a większość z nich można kupić w lokalnym sklepie obuwniczym.Tylko dlatego, że Twoje buty do biegania wyglądają dobrze przez wiele, wiele lat, nie oznacza to, że powinieneś je nadal nosić. Nie zapewniają dużego wsparcia po przejechaniu około 300-500 mil. Po tym momencie powinieneś wyjść i zacząć kupować kolejną parę.Rozważ udział w konkursach w lokalnych sklepach obuwniczych. Biorąc udział tylko w mniejszych konkursach, masz większe szanse na wygraną. Jeśli wygrasz kartę podarunkową lub parę butów, możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Nawet jeśli nie wygrasz, przynajmniej będziesz się dobrze bawić biorąc udział w konkursach!Nigdy nie kupuj buta, w którym nie ma przynajmniej odrobiny miejsca na ruchy palców. Wbrew powszechnemu przekonaniu but nie musi przylegać ciasno na górze. Poszukaj również obcasa, który ma od pół cala do jednego cala, aby zapewnić maksymalny komfort bez względu na okazję.Buty, które nosisz, mówią coś o Tobie jako osobie. Są dostępne w szerokiej gamie stylów, w różnych rozmiarach i materiałach. Zastanów się nad opcjami, kiedy kupujesz buty, i nie możesz się pomylić. Zauważysz, jak bardzo rada ci pomaga.