Jesień to czas kiedy poszukujemy cieplejszych ubrań, chcemy chronić się przed chłodem, pamiętajmy także iż w czasie wiosennym czy dasz jesiennym wzmożone będą opady deszczu a czasem także śniegu.

Dlatego też powinniśmy zadbać o okrycie przeciwdeszczowe, dobrym pomysłem może być także kurtka skórzana która będzie bardzo uniwersalnym elementem mody męskiej. Nie zapominajmy także o typowych przeciwdeszczowych kurtkach czy też czapkach, z pewnością przyda nam się wówczas także parasol.

Buty męskie na niepogodę

Naturalnie powinniśmy chronić także nogi, dobre buty na okres jesienny będą podstawą, powinny mieć możliwości odpowiedniej impregnacji dzięki czemu będziemy mogli stworzyć warstwę przez którą nie będzie przenikała woda, dzięki temu będą to buty także na deszcze. Naturalnie możemy poszukiwać także wielu różnych innych modeli butów na przykład wyposażonych w odpowiednie membrany, działają one na tej zasadzie iż nie pozwalają na przedostawanie się wody do środka, natomiast nasza noga może swobodnie oddychać. Dawniej tego rodzaju rozwiązania spotykane były w butach przeznaczonych dla turystów, w butach trekkingowych, obecnie coraz częściej tego rodzaju rozwiązania spotkamy w butach które przeznaczone są do użytkowania na co dzień.
Koszule męskie w kwiaty Repablo

Sweter i marynarka to doskonały styl na jesień

Ciepły sweter także będzie dobrym pomysłem, mogą to być oczywiście cieńsze swetry, które będziemy mogli założyć przykładowo do koszuli, kiedy temperatura będzie nieco wyższa, może to być tak że gruby sweter wełniany który bardzo dobrze sprawdzi się podczas niskich temperatur. Naturalnie wielu mężczyzn wybiera także golfy, jest to świetny pomysł kiedy chcemy dodać sobie nieco elegancji, czasem elegancki golf będzie bardzo dobrym dodatkiem także do marynarki. Warto zwrócić uwagę także iż sama marynarka w okresie jesiennym będzie bardzo dobrym pomysłem, jeżeli wybierzemy nieco grubszą marynarkę, przykładowo ze sztruksu wówczas może ona pełnić rolę cienkiej kurtki, z pewnością będzie to dobry wybór dla eleganckiego mężczyzny. Obecnie panowie coraz śmielej łączą marynarki z różnymi innymi elementami garderoby, w lecie mogą być to koszulki czy też koszulki polo, w różnych kolorystyce, dlatego też marynarka nie stanowi już jedynie komplet garnituru, ale mogą być także ciekawym dodatkiem na co dzień.

Kolorowy szalik dla modnego mężczyzny

Jesień to także okres wzmożonych wiatrów, wówczas nie powinniśmy zapominać o ochronie szyi, dobrym pomysłem będzie elegancki szalik, dzięki któremu będziemy mogli odpowiednio chronić naszą szyję, oczywiście obecnie szaliki mogą przyjmować różne formy mogą być to szaliki dość długie, które sprawdzą się w przypadku nieszablonowych kreacji męskich. Można nosić szaliki różnokolorowe, mogą tutaj wystąpić takie barwy jak czerwony, żółty, niebieski, z pewnością tego rodzaju szalik będzie świetnym dodatkiem do szarej czy też czarnej kurtki lub płaszcza.

Obecnie internet pozwala nam znaleźć wiele interesujących pomysłów na stylizacje męską, możemy wejścia stronę https://swidnica24.pl/2020/09/co-warto-wiedziec-o-trendach-w-modzie-meskiej/, poradnik przybliży nam ciekawe stylizacje męskie na okres jesienny, możemy zwrócić uwagę na coraz śmielsze dobieranie kolorów przez panów, coraz chętniej sięgają po rozwiązania nieszablonowe, kolory które zarezerwowane były kiedyś dla kobiet.